top of page
soru web sitesi_edited.jpg
 • Yurt dışına gönderim yapıyor musunuz?
  Maalesef, şuan için sadece Türkiye içerisinde istediğiniz bölgeye gönderim seçeneğimiz bulunmaktadır. En kısa zamanda uluslararası siparişleriniz içinde gönderim sağlamak için aktif olarak çalışmalarımıza başladık.
 • Kişiye özel hediye seçenekleriniz nelerdir?
  Size özel hediye seçenekleri sunuyoruz. ‘Özel Hediye Tasarımları’ kısmından bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ürünlerimizin birçoğunu, isim veya özel mesaj gibi kişiselleştirme seçenekleriyle birlikte sunmaktayız. Böylece sevdiklerinize tamamen özgün ve anlamlı bir hediye verebilirsiniz.
 • Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?
  Visa, Mastercard ve American Express gibi yaygın kredi kartlarına ek olarak PayPal ödeme seçeneğini de kabul ediyoruz. Güvenli ödeme yöntemlerimizle kolaylıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Siparişimi nasıl takip edebilirim?
  Siparişiniz kargoya verildikten sonra size bir takip numarası sağlanacaktır. Bu takip numarasını kullanarak, kargo firmasının web sitesinden veya müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Toplu siparişlerinizde sizlere e-mail yoluyla ve müşteri hizmetlerimiz tarafından arayarak bilgi verilecektir.
 • İade veya değişim süreci nasıl işliyor?
  Eğer aldığınız üründe bir sorun varsa değişim yapabilirsiniz. İade veya değişim taleplerinizi müşteri hizmetlerimize bildirmeniz gerekmektedir. Detaylı prosedürü ve gerekli adımları size yönlendireceklerdir.
 • Siparişim ne zaman teslim edilecek?
  Siparişinizin teslim süresi ürüne ve teslimat adresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Genellikle, siparişinizin hazırlanması ve kargoya verilmesi süreci 1-3 iş günüdür. Teslimat süresi ise genellikle 3-7 iş günü arasında değişir. Siparişinizin takibini yapabilmeniz için size bilgilendirme sağlanacaktır.
 • What does the FAQ Section do?
  FAQ section, "What are your shipping zones?", "What are your business hours?" or "How can I book a service appointment?" It can be used to answer common questions about your business, such as FAQs help your visitors navigate your site easily and can even improve your site's SEO.
 • Kurumsal hediye seçeneklerinizde logo veya firma ismi baskısı yapabiliyor musunuz?
  Evet, kurumsal hediye seçeneklerimizde logo veya firma ismi baskısı yapma imkanımız bulunmaktadır. Kurumsal hediyelerinizi kişiselleştirerek, markanızı ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilirsiniz. Detaylı bilgi için özel hediye tasarımı bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Ürün iade ve değişim politikanız nedir?
  Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Eğer aldığınız üründe bir sorun varsa değişim yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için İade ve Değişim Politikamızı inceleyebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 • Hediye paketi seçeneğiniz var mı?
  Hediyenizi özel bir şekilde sunmak için hediye kutu seçeneklerimizden konsept hediyenize uygun olarak sizlere sunulmaktadır. Kurumsal markanıza özel kişileştirilmiş paketleme seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ee.png
bottom of page